Logo Pracuj.pl

Java Developer / Java Developerka

eService Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

  • Git

  • Jenkins

  • Maven

  • Oracle

  • MSSQL

O projekcie

Tworzymy 8-osobowy zespół (4 java developerów oraz 1 analityczka + 2 analityków), który jest odpowiedzialny za rozwój oraz utrzymanie systemu autoryzacyjno rozliczeniowego. Mnogość tematów oraz udział w globalnych projektach z pewnością nie pozwolą Ci się u nas nudzić. To właśnie dzięki Twojej pracy miliony Europejczyków będą mogli płacić kartą :)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijać system autoryzacyjny wraz z jego licznymi komponentami
  • rozwiązywać zgłoszenia od użytkowników/administratorów
  • brać czynny udział w projektach globalnych
  • współpracować z osobami biorącymi udział w cyklu wytwarzania oprogramowania
  • opiniować projekty oraz proponować rozwiązania

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JAVA i SQL
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • znajomość metodyk tworzenia oprogramowania i testowania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • komunikatywność oraz otwartość na współpracę w zespole
  • praktyczna znajomość Git, Jenkins, Maven
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (JUnit, Mockito)
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL, Oracle)
  • umiejętność samodzielnej pracy nad projektami i posługiwania się dokumentacją bibliotek i frameworków

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Skład zespołu

  • backend developer
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop oraz dodatkowe monitory)
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed dla Ciebie i członków Twojej rodziny (w tym stomatologia)
  • kartę Multisport
  • onboarding, szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmową naukę języka angielskiego i niemieckiego (w wersji on-line)
  • dostęp do platform elearningowych (udemy, cornerstone)

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online (90 min)

3

Dołącz do nas!

Nasi ludzie są kluczem do naszego sukcesu – wspólnie budujemy stabilną kulturę pełną różnorodności i opartą na bezpieczeństwie. Nasza kultura zmienia się wraz z nami oraz potrzebami społeczności, w których działamy. Tworzymy środowisko pracy, w którym wiemy, dokąd zmierzamy oraz wspieramy każdego w nauce, rozwoju oraz osiągnięciu sukcesu.

Nasza kultura i wartości opierają się pięciu filarach: uczciwość, usługi, współpraca, odpowiedzialność, różnorodność.

Masz więcej pytań do tej rekrutacji? Skontaktuj się z nami.

Twoim procesem rekrutacyjnym opiekuje się Ola. Wszystkie pytania i wątpliwości kieruj do Oli: [email protected]

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Java Developer / Java Developerka, Jana Olbrachta 94, Wola, Warszawa