Oferta pracy

Java Developer

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Oracle

Mile widziane

  • Python

  • Ansible

  • Terraform

Twój zakres obowiązków

  • Development

  • Operacje

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy z Javą

  • Miałeś okazję pracować z bazami danych Oracle

  • Posiadasz umiejętność przekazywania wiedzy innym i chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem

  • Jesteś komunikatywny

  • Masz wysoką zdolność adaptacji w nowym środowisku

  • Znajomość zagadnień związanych z Azure Pipeline

  • Doświadczenie w optymalizacji kodu

  • Znajomość Python’a

  • Znajomość Ansible oraz Terraform

  • Doświadczenie w pracy zgodnej z metodyką Agile / SCRUM

  • Otwartość do pracy w międzynarodowych zespołach

  • Pozytywna osobowość i bycie graczem zespołowym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

W ramach rozwijającego się Area ING Private Cloud do międzynarodowego zespołu szukamy Java Developera. Pracujemy w oparciu o Jave v.11 oraz framework Spring. Głównym zadaniem jest ciągły rozwój (dodawanie i optymalizacja funkcjonalności) oraz utrzymanie API dla Platformy Oracle DBaaS oraz wniesienie developerskiego sposobu pracy. Oracle DBaaS bazuje na maszynach ExaData. Skupiamy się głownie na rozwijaniu Backendu API.

W projekcie DBaaS zespół API współpracuje z czterema innymi zespołami, które zajmują się wsparciem części infrastrukturalnej, technologią Oracle oraz monitorinigiem platformy.

W ING Tech Poland kierujemy się podejściem Agile, wykorzystując w naszej codziennej pracy elastyczne frameworki, takie jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi pracujemy.