Oferta pracy

Java Developer

FormanwayO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta z obszaru IT/bankowości poszukujemy osób na stanowisko

Java DeveloperNumer ref.: 43/2020

Zadania:

  • Przepisywanie istniejącej aplikacji na nowe technologie i dodawanie do niej nowych funkcjonalności
  • Współtworzenie rozwiązań dostarczanych biznesowi
  • Dokładne zbadanie potrzeb klienta i proponowanie adekwatnych rozwiązań
  • Praca w metodologii Agile

Wymagania:

  • Java 14, Spring, Spring boot, Hibernate
  • PostgreSQL, maven
  • Jenkins jako CI/CD
  • Intellij jako IDE
  • Doświadczenie w mikroserwisach ze znajomością standardowych Java framework
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych klienta
  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Firma oferuje:

  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Projekt na 15-miesięcy
  • Pracę zdalną oraz w biurze
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy