Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Solid MCG Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Jee

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik na tym stanowisku będzie uczestniczył w planowaniu i kreowaniu projektów informatycznych oraz dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji w języku Java / JEE w oparciu o metodyki Zwinne.

Nasze wymagania

  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w programowaniu w Java / JEE

  • Praktyczna znajomość Java 8 (Lambda, Streams, Functional Interfaces)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) oraz języka SQL

  • Znajomość narzędzi mapowania obiektowo – relacyjnego (Hibernate, JPA)

  • Znajomość narzędzi Eclipse / IntelliJ IDEA, Subversion, Git, Maven

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Język angielski w celu posługiwania się obcojęzyczną dokumentacją techniczną

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych

  • Umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie w realizowane zagadnienia

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Informatyka bądź pokrewne

To oferujemy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT

  • Elastyczne godziny pracy (biuro otwarte w godzinach 6:00 - 19:30)

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w doświadczonym zespole

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Karta MultiSport

  • Stała możliwość doskonalenia w zakresie umiejętności zawodowych oraz interpersonalnych

Solid MCG – Dział Programistów

Dział programistów specjalizuje się w dostarczaniu informatycznych, kompleksowych rozwiązań, związanych z funkcjonowaniem i zarządzaniem obszarem procesów finansowych dla sektora bankowego.

Przewiń do profilu firmy

Technologie

Tworzymy aplikacje webowe, stacjonarne i mobilne w języku Java wykorzystując między innymi technologie: Java 8, Hibernate, Spring, Web service, REST, JPA, Querydsl, Maven, Java FX, Android, XML, GWT, GXT, Glassfish / Payara, PostgreSQL. Doświadczenie w tych technologiach będzie dodatkowym atutem.