Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Java Developer

AWG Sp. z o.o.

11 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania Java

  • dbałość o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w pracy jako Programista Java

  • praktyczna znajomość: Java, Spring, Gradle, Tomcat, Hibernate

  • dobra znajomość architektury REST i baz danych MongoDB i PostgreSQL

  • otwartość i chęć do podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • dobre wynagrodzenie miesięczne: 8000- 9000 zł netto

  • dużą swobodę w realizacji projektów i szansę rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii

  • elastyczność czasu pracy

  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej

  • przyjazne środowisko pracy w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy