Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JSON

  • REST

  • Spring Boot

  • Docker

  • Kubernetes

  • Linux

Mile widziane

  • Domain-driven design

  • Apache Kafka

  • MongoDB

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz testerami w celu lepszego zrozumienia problemu

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w programowaniu JAVA
  • praktyczna znajomość technologii Java 8+
  • znajomość technologii REST, JSON
  • znajomość procesu i narzędzi wspomagających tworzenie oprogramowania
  • (Maven/Gradle, Git, JIRA, Confluence, code review, CI)
  • znajomość zagadnień konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • znajomość Spring Boot
  • ELK Stack (Elasticsearch, Logstash, Kibana)
  • umiejętność pracy w środowisku Linux

  • Apache Kafka, Avro
  • doświadczenie w zakresie JEE – EJB / JPA, SOAP Web services,
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL) i baz noSQL (Mongo DB)
  • znajomość SQL
  • znajomość Domain-driven design będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Java Developer, Wielicka 28, Podgórze, Kraków