Oferta pracy

  • rekrutacja zdalna

Pirios S.A.

Josepha Conrada 20

Prądnik Biały

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • RESTful

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Quarkus

  • Spring Boot

  • Spring Cloud (Microservices)

  • Kafka

  • RabbitMQ

  • Docker

  • OpenShift

  • K8S

  • noSQL

  • CI/CD

System operacyjny

O projekcie

Doświadczony zespół poszukuje Java Developera do tworzenia systemów dla największych klientów w Polsce.

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji w oparciu o różne architektury między innymi mikroserwisy (SaaS / OnPromise).

Co zyskasz?

- Ciekawą pracę nad innowacyjnymi produktami

- Szerokie spektrum technologii (tworzymy elementy aplikacji webowych / mobilnych / low latency)

- Dzięki dużemu wpływowi na dobór narzędzi będziesz miał/miała niepowtarzalną możliwość rozwoju.

- W naszym zespole poznasz w pełni cykl życia oprogramowania od projektu do utrzymania.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania wraz z dokumentacją

  • Dbałość o jakość kodu oraz wykorzystywanie dobrych praktyk programistycznych

  • Aktywny udział w pracach Zespołu (spotkania)

  • Współpraca z innymi działami i członkami zespołu

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku programisty

  • znajomość: Java, Spring lub Quarkus

  • znajomość: RESTful, SQL, GIT

  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność, terminowość

  • Znajomość: Spring Boot, Spring Cloud(Microservices)

  • Doświadczenie z systemami kolejkowymi Kafka lub RabbitMQ

  • Docker, OpenShift/K8S

  • noSQL

  • CI/CD

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

10%

Utrzymanie

20%

R&D

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

• udział przy realizacji ciekawych projektów dla dużych i znanych Klientów,

• atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i kompetencji,

• do wyboru: umowę o pracę lub B2B,

• elastyczne godziny pracy,

• miejsce pracy: Kraków/Warszawa/ zdalnie/hybrydowo

• prywatna opieka medyczna,

• ubezpieczenie na życie,

• dofinansowanie karty Multisport,

• kuchnia z kawą, herbatą i owocami,

• kilkudniowe wyjazdy integracyjne z licznymi atrakcjami (off-road, spływy kajakowe), Christmas Party, integracja poszczególnych zespołów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV przez dział HR

2

Rozmowa z liderem technicznym i zespołem

3

Feedback

Pirios S.A.

Pirios S.A. (należąca do Grupy Asseco) posiada ogromne doświadczenie i bogate referencje dotyczące wdrożeń autorskich rozwiązań, które realizują procesy obsługi Klienta na masową skalę.

Spółka dostarcza rozwiązania dla wszystkich linii wsparcia obsługi klienta:

systemy „front office” klasy Contact Center wraz zintegrowanym rozwiązaniem IVR oraz wysokowydajną platformą telekomunikacyjną

dziedzinowe systemy II linii wsparcia (dzienniki zgłoszeń, systemy klasy workflow, etc.) w obszarze back office,

systemy klasy „field service management” zintegrowane z systemami dyspozytorskimi.

W ostatnich latach, podążając za trendami technologicznymi na świecie Pirios stał się prekursorem i liderem wdrożeń rozwiązań do automatyzacji obsługi Klienta z wykorzystaniem rozpoznawania mowy (ASR) oraz przetwarzania języka naturalnego (NLP). Firma zdobyła stabilną pozycję na rynku, a także unikalną wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają opracowanie wysokiej jakości nowoczesnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy