Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

JAVA DEVELOPER

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 09.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Diverse Consulting Group, dla swojego klienta, który jest liderem na polskim rynku w obszarze zakupów korporacyjnych, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    BK/Java/02/2014

    Obowiązki:

    • Tworzenie/rozwijanie produktów informatycznych firmy w środowisku J2EE;
    • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych na rzecz Klientów;
    • Realizowanie zadań powierzonych przez kierowników projektów w celu dostarczenia założonych produktów prac Klientowi;
    • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i wydajności pracy.

     Wymagania:

    • Wykształcenia informatycznego lub pokrewnego
    • Znajomości technologii JavaEE, w szczególności Java Servlet/JSP; Popartej doświadczeniem znajomości baz danych SQL oraz Hibernate Framework;
    • Doświadczenia w projektach komercyjnych i akademickich związanych z JavaEE;
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji;
    • Mile widziana znajomość notacji UML, wzorców projektowych i serwera aplikacyjnego Tomcat.

    Oferujemy:

    • Możliwość realizowania ambitnych projektów informatycznych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm;
    • Pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole, w dynamicznej firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pracę w metodykach Agile/Scrum;
    • Pracę z technologiami Atlassian-jira/confluence/fisheye, Jenkins, Maven, Spring, jQuery, MSSQL Server;
    • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych;
    • Realny wpływ na wykorzystywane port folio technologii;
    • Realny wpływ na wykorzystywaną metodykę pracy;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Elastyczne formy zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Diverse Consulting Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."