Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Frank Recruitment Group

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Jenkins

  • Docker

  • AWS

Mile widziane

  • Angular

  • CSS

  • JavaScript

  • HTML

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie dobrze zaprojektowanego, wydajnego i testowalnego kodu

  • Komunikowanie się z interesariuszami w celu zrozumienia ich wymagań oraz wprowadzania nowych pomysłów i funkcjonalności

  • Współpraca z odpowiednimi zespołami w celu zagwarantowania koordynacji i dopasowania wszystkich operacji z bieżącymi i nowymi systemami.

  • Wspieranie realizacji różnorodnych projektów rozwojowych

  • Przeglądanie kodu tworzonego przez członków Twojego zespołu

  • Stosowanie się do praktyk XP

  • Praca z IntelliJ IDEA / GitHub i Bitbucket/ Gradle i Maven / Jenkins / AWS / Docker / Slack / JIRA

Nasze wymagania

  • Musisz być w stanie zademonstrować doświadczenie w JAVA i tworzeniu stron internetowych

  • Być w stanie komunikować się efektywnie zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • Być proaktywnym programistą, który nie boi się otwarcie dyskutować o aktualnej architekturze i rozwiązaniach oraz proponować ulepszeń

  • Musisz mieć doświadczenie w różnorodnych metodach rozwoju oprogramowania, w tym Agile

  • Musisz mieć zrozumienie zasad testowania jednostkowego jako części cyklu rozwoju oprogramowania

  • Angular

  • CSS

  • HTML

  • Rest

To oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta na siłownię

  • Szkolenia i konferencje

  • Owoce, przekąski i napoje w biurze

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Imprezy integracyjne, lunche zespołowe i świętowanie sukcesów

  • Brak dress code'u

  • Parking dla rowerów

  • Pokój rekreacyjny

  • Cotygodniowe zajęcia pilates (post-covid)

Obecnie dla naszego klienta w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer.

Jest to doskonała okazja dla Java Software Developera, aby dołączyć się do wiodącego i niezależnego dostawcy oprogramowania i odegrać aktywną rolę w rozwoju firmy; który w szczególności będzie zaangażowany w projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań programistycznych na zamówienie.

Aby ubiegać się o tę rolę, musisz mieć udokumentowane doświadczenie handlowe w rozwoju oprogramowania Java. Masz doświadczanie z dostarczaniem projektów w środowisku rozwoju oprogramowania; i współpracą z zespołami rozwoju oprogramowania.

Poszukujemy pewnego siebie, zmotywowanego profesjonalisty, który jest gotowy wziąć na siebie odpowiedzialność i jest w stanie podejmować decyzje, które mogą przynieść korzyści firmie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje