Oferta pracy

Java Developer

DCGO firmie

110 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • spring

  • Spring Boot

  • Maven

  • SQL

  • JPA

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja oprogramowania w języku Java, przede wszystkim z wykorzystaniem frameworku Spring, w oparciu o specyfikację lub opis wymagań funkcjonalnych

  • Projektowanie oprogramowania na podstawie specyfikacji i przy wsparciu architekta

  • Implementacja testów jednostkowych i testowanie oprogramowania w zakresie niezbędnym do oddania usługi wysokiej jakości do dalszych testów prowadzonych przez analityka i biznes

  • Dokumentacja oprogramowania

  • Wsparcie dla działu utrzymania usług w przypadku ewentualnych problemów z usługami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka Java i jego ekosystemu (Spring Boot, Spring JPA, Hibernate, Maven)

  • Dobra znajomość baz danych opartych na SQL (np. MySQL)

  • Praktyczna znajomość działania webserwisów (REST/SOAP)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Udział w ciekawych projektach

  • Długofalowa współpraca

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

1 spotkanie online

DCG

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy