Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

FAIR PLACE FINANCE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Inżynierska 1/3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

FAIR PLACE FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Inżynierska 1/3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Jako Java Developer będziesz rozwijać backend cyfrowej platformy inwestycyjnej we współpracy z najlepszymi fachowcami z branży fintech, jak również weteranami sektora inwestycyjnego i bankowego.

  • Nauczysz się o wiele więcej niż w korporacji i będziesz mieć realny wpływ na krytyczną część budowanego systemu.

  • Będziesz tworzyć systemy informatyczne w oparciu o najnowsze technologie (Java 11 z szerokim wykorzystaniem aspektów programowania funkcyjnego, biblioteki z rodziny Spring 5).

  • Nie będziesz łatać systemów pisanych 10 lat temu bez żadnej dokumentacji, ani nie ugrzęźniesz w przestarzałych technologiach bez możliwości rozwoju.

  • Pracujemy w metodologii scrum.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości Java 8+, Git, JUnit, Spring i JOOQ

  • Umiejętność pisania i czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Umiejętności szybkiego uczenia się - dobrej znajomości zagadnień bazodanowych i podstawowej znajomości Postgres SQL

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisko „regular” i minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisko „senior”.

  • Znajomość Spock, Jenkins i Linux mile widziana.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w unikalnym w skali kraju i regionu projekcie

  • Realny wpływ na budowę nowego systemu

  • Poznanie systemów giełdowych, inwestycyjnych i bankowych od podszewki

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Fair Place Finance S.A. jest innowacyjnym fintechem budującym cyfrowy dom maklerski nowej generacji. Naszą ambicją jest konkurowanie z najlepszymi w tej branży i uruchomienie unikalnej w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowej usługi umożliwiającej łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego. Pracujemy z najnowszymi technologiami przy użyciu sprawdzonych, nowoczesnych praktyk tworzenia

Przewiń do profilu firmy