Oferta pracy

Java Developer

ASTEK PolskaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Skalowalna platforma z mapami, produkowana na AWS i rozwijana w stronę Azure`a

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kodu w dynamicznym, zróżnicowanym i opartym o współpracę środowisku

  • Utrzymanie i ulepszanie oprogramowania o nowe funkcjonalności

  • Rozwiązywanie potrzeb biznesowych poprzez tworzenie, testowanie i dokumentowanie oprogramowania oraz wdrażanie i utrzymywanie go na produkcji zgodnie z DevOps

Nasze wymagania

  • Dogłębna znajomość języka Java oraz dostosowanych narzędzi i struktur

  • Doświadczenie z systemami rozproszonymi, Cloud Computing (AWS, Azure), Continuous Deployment (Docker, Terraform, Kubernetes), PostgreSQL, środowiskiem Linux i językami skryptowymi (Python, Bash)

  • Chęć uczenia się i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, nadążając za zmianami w branży technologicznej

  • Znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie