Oferta pracy

Java Developer

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Zbąszyńska 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Angular

  • Spring Framework

  • Gradle

  • Maven

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie standardów pracy w zespole

  • Implementacja systemów

  • Projektowanie architektury nowych systemów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współtworzenie standardów technicznych

  • Dbanie o najwyższą jakość kodu

  • Ścisła współpraca z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Nasze wymagania

  • 4 lat doświadczenia z Java,

  • Przywiązywanie wagi do wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości w myśl idei software craftmanship

  • Doświadczenie w stosowaniu metodyki TDD

  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery

  • Umiejętność analizy i projektowania systemów informatycznych

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM Agile

  • Chęć dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu

  • Wiedza z obszaru medycyny i zdrowia publicznego jest mocno punktowana

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa Telefoniczna

2

Spotkanie

3

Test

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

Tworzymy aplikacje wykorzystując:

- Java 8-11 * * * * *

- Spring Framework (Spring Boot, Spring Security, Spring Data) * * * *

- Architektura mikro serwisów * * * *

- Angular 8 +, JavaScript, TypeScript * *

- Gradle * * * *

- Maven * *

- Apache Solr, Elasticsearch * * *

- Kong, Konga, Keycloak * *

- Activiti (BPM) *

Testowane za pomocą:

- JUnit * * * * *

- Mockito * * * *

- Spock * *

Bazy danych SQL:

- PostgreSQL * * *

- Oracle * * *

- MySQL * *

Bazy danych NoSQL:

- MongoDB * * * *

- Cassandra * * * *

CI/CD:

- Docker * * * *

- Docker Swarm * *

- Jenkins * * *

Kolejki:

- RabbitMQ * * *

- ActiveMQ * *

System kontroli wersji:

- GIT * * *

IDE/OS:

- InteliJ IDEA

- Eclipse

- Windows 10

- Linux

W pracy wspomagają nas produkty Atlassian:

- Jira

- Confluence

- Bitbucket

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.