Java Developer

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 05 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Gradle

  • Maven

  • JPA

  • SQL

  • NoSQL

System operacyjny

O projekcie

W teamie IT PGF pracuje blisko 80 specjalistów z branży.

Działamy w dwóch lokalizacjach: Łodzi oraz Wrocławiu.

Pracujemy scramowo i mamy wyodrębnione wszystkie role: Analityków, Product Ownerów, Developerów, Testerów.

Realizujemy projekty zabezpieczające dostawy leków na terenie całego kraju (wspierające sprzedaż, logistykę, komunikację B2B).

Więcej konkretów na temat aktualnych projektów dostarczymy podczas rozmowy.

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie standardów pracy w zespole

  • Implementacja systemów

  • Projektowanie architektury nowych systemów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współtworzenie standardów technicznych

  • Dbanie o najwyższą jakość kodu

  • Ścisła współpraca z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

Nasze wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu technologii Java oraz Spring

  • Przywiązywanie wagi do wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości w myśl idei software craftmanship

  • Doświadczenie w stosowaniu metodyki TDD

  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration/Continuous Delivery

  • Umiejętność analizy i projektowania systemów informatycznych

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM Agile

  • Chęć dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu

  • Wiedza z obszaru medycyny i zdrowia publicznego jest mocno punktowana

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę

  • dostęp do audiobooków Legimi

  • szkolenia na platformie Udemy Business

  • kursy językowe na platformie eTutor

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.