Oferta pracy

Java Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • implementacja oprogramowania w technologii Java,

  • programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację,

  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,

  • optymalizacja istniejących rozwiązań,

  • dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności,

  • współpraca z innymi programistami, analitykami.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Java EE,

  • znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (Git, SVN),

  • przynajmniej rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,

  • praktyczna znajomość programowania obiektowego,

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub ostatni rok studiów,

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Hibernate lub MyBatis,

  • doświadczenie w jednym z frameworków – Spring, Seam lub Struts,

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Angular 2+

  • znajomość PL/SQL, SQL,

  • znajomość relacyjnych baz danych,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku