Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz", "Aplikuj szybko" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Promity Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 14/25, 00-490 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

Promity Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Maven

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • REST

  • Git

  • SQL

  • Junit

Mile widziane

  • Docker

  • Spring Cloud

  • AWS

  • microservices

  • Kafka

System operacyjny

O projekcie

Zespół do którego rekrutujemy zajmuje się wytwarzaniem aplikacji webowych, które rozszerzają funkcjonalności takich systemów jak Jira/ Confluence czy Azure DevOps. Wyprodukowane aplikacje trafiają na otwarty rynek jako produkty, z których korzystają na co dzień miliony użytkowników na całym świecie. Jako zespół jesteśmy odpowiedzialni za cały cykl życia produktu od zbierania wymagań, przez projektowanie interfejsu, implementacje, testy aż po wdrożenie i wsparcie klienta końcowego.

Aplikacje które produkujemy dostarczają często kluczowych funkcjonalności dla sprawnego działania organizacji, których próżno szukać w podstawowych produktach.

Raz do roku rozpoczynamy rozwój nowego projektu, w którym możemy zastosować nowe technologie i nowsze podejście do programowania. Nie zapominamy jednak o istniejących produktach, które to potrzebują od czasu do czasu trochę miłości w postaci rozwoju nowych funkcjonalności czy bugfixingu.

Nowy projekt poprzedzony jest solidnym researchem jakie technologie mogą nam się przydać, powstaniem POCa i demem funkcjonalnym bądź technicznym.

Twój zakres obowiązków

Jako programista/tka Javy będziesz projektować i implementować backend naszych aplikacji. Twoja rola jednak nie kończy się na wystawieniu RESTa. Zapewnienie jakości kodu przez pisanie testów jednostkowych, czy peer review kodu kolegów/koleżanek jest równie istotne. Będziesz też współpracować z testerami przy weryfikacji poprawności implementacji wymagań, a także z DevOpsami przy automatyzacji budowania, testowania i wdrażania aplikacji.

Nasze wymagania

  • Programujesz w Javie co najmniej od 3 lat.

  • Springa używasz co najmniej od 2 lat.

  • Pisałeś/aś backend dla aplikacji webowych co najmniej 1 rok.

  • Ogarniasz komunikację po RESTach od strony klienta jak i serwera.

  • Znasz co najmniej jeden silnik baz danych oraz potrafisz napisać SQLa trudniejszego niż "select * from TABELA"

  • Potrafisz przeanalizować i zaproponować implementację skomplikowanej logiki biznesowej. Do pisania CRUDów używa się generatorów kodu .

  • Wiesz że wytwarzenie oprogramowania nie kończy się na wystawieniu pull requesta i potrafisz zdebugować i troubleshootować aplikację uruchomioną na środowisku testowym bądź produkcyjnym.

  • Znasz język angielski w mowie w stopniu co najmniej komunikatywnym.

  • Znajomość rozwiązań chmurowych.

  • Praca w architekturze microserwisowej.

  • Znajomość kolejek i message brokerów.

  • Doświadczenie w programowaniu na frontendzie.

Podział czasu pracy
70%

nowa funkcjonalność

20%

Utrzymanie

10%

Bugfixing

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • support
  • UI designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na UoP bądź B2B

  • pracę na pełen etat z biura na Warszawskim Mokotowie w willi z początku XX wieku, hybrydową, bądź w 95% zdalną (raz na 1-2 miesiące zapraszamy na do biura, na spotkanie zespołu)

  • elastyczny czas pracy

  • możliwosć wzięcia udziału w projektach międzynarodowch

  • realny wpływ na kształt oprogramowania które wytwarzamy

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • spotkania integracyjne zespołowe i firmowe

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • nauka języka angielskiego z native speakerem

  • branżowe platformy e-learningowe i książkowe

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Kontakt telefoniczny - za pomocą zoom-a

3

Spotkanie rekrutacyjne - poznajmy się i porozmawiajmy

4

Spotkanie techniczne - pokaż nam co umiesz

5

Propozycja pracy - ustalamy warunki współpracy i… Działamy!

Promity istnieje od 2009 roku, zostało założone przez dwóch kolegów programistów, początkowo świadcząc usługi doradcze IT. Dzisiaj Promity tworzy zespół 60 osób: data scientistów, developerów, project managerów, konsultantów oraz trenerów. Jesteśmy przekonani, że zachowanie swobodnej struktury i niewymuszonych naturalnych relacji pozwoli na stworzenie cennych więzi, dzięki którym nasza organizacja będzie przede wszystkim zgranym zespołem ludzi, a nie jedynie zbiorem sztucznych przepisów, zasad i procedur.

Przewiń do profilu firmy

Zaufali naszym produktom

NASA, Bank of America, Toyota, FBI, Aribus, Oracle, Samsung, Ministerstwo Finansów, PKP-Intercity, mBank, MEDICOVER, BSH, Carrefour ....