Oferta pracy

Java Developer

Proacta Sp. z o. o. sp. k.O firmie

Proacta Sp. z o. o. sp. k.

Skromna 3

Lublin

JAVA DEVELOPER
Miejsce pracy: LublinNumer ref.: Umowa o pracę/kontrakt

Zadania

  • udział w tworzeniu i rozwoju aplikacji w technologii Java
  • projektowanie, implementacja i utrzymywanie wysokiej jakości kodu

Oczekujemy

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • znajomości Java EE oraz Spring Framework
  • znajomości wzorców projektowych i narzędzi wspierających programowanie (mile widziane doświadczenie w pracy z IntelliJ IDEA)
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Cenimy

  • doświadczenie ze Spring Boot
  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodykę Scrum
  • chęć ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji

Oferujemy

  • udział w realizacji innowacyjnych i ambitnych projektów
  • udział w tworzeniu koncepcji rozwiązań
  • przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • profesjonalne narzędzia pracy JIRA; IntelliJ; GitHub
  • finansowanie udziału w wybranych przez Ciebie kursach i szkoleniach

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy