Oferta pracy

  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • MySQL

  • Oracle

  • JUnit

  • RestAssured

  • Maven

  • Git

Mile widziane

  • Docker

  • Spring Boot

  • JPA (Hibernate)

  • Spring DI

  • Spring MVC

  • JavaEE

  • CDI

  • EJB

  • JAX-RS

  • JSF

  • JMS

  • IntelliJ Idea

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonego programisty Java, który będzie wspierał nas w rozwoju naszych własnych produktów, jak również w projektach realizowanych przez nas dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i czytania istniejącego kodu źródłowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Minimum dwuletnie komercyjne doświadczenie z językiem Java (w wersji 8 i wyższych)

  • Znajomość języka SQL, doświadczenie z bazą danych MySQL i/lub Oracle

  • Znajomość mechanizmów testujących: JUnit, RestAssured

  • Praktyczna znajomość mechanizmu Maven

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Rozwiązania Docker

  • Spring Boot, Spring DI, Spring Data, Spring MVC

  • JavaEE (w wersjach od 5 do 8), w szczególności JPA (Hibernate)

  • CDI, EJB, JAX-RS, JSF, JMS

  • Środowiska IntelliJ Idea

To oferujemy

  • Współpracę B2B (podane wynagrodzenie nie zawiera podatku VAT)

  • Pracę pod kierownictwem doświadczonego architekta

  • Możliwości rozwoju poprzez pracę nad projektami z bardzo różnych branż i realny wpływ na końcowe produkty

  • Biuro w centrum Krakowa, z parkingiem, psami na pokładzie i przyjazną atmosferą pracy w kilkunastoosobowej, szybko rosnącej firmie

  • Gym Space

10A

Jesteśmy software house’em i agencją interaktywną powstałą przez tworzenie własnych produktów cyfrowych. Wciąż z sukcesami je rozwijamy, jednocześnie realizując projekty dla zewnętrznych klientów. Tworzymy od zera, kwestionujemy status quo, skupiamy się na zrozumieniu potrzeb użytkowników i dostarczaniu realnych rozwiązań. Tworzymy oprogramowanie dla różnych branż: automotive, foodtech, fintech, retail. Jesteśmy małą i zwinną organizacją, która szybko się rozwija i daje programistom realny wpływ na tworzone produkty. Doceniamy kreatywność. Mamy dużo fajnych psów.

Przewiń do profilu firmy