Oferta pracy

Java Developer

SIMPLE S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne związane z rozwojem oraz utrzymaniem systemu EDU

  • Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Java 8

  • Znajomość technologii Spring, JPA/Hibernate, REST

  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych

  • Znajomość środowiska Jira

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość serwera aplikacyjnego Tomcat

  • Znajomość GIT, Maven

  • Znajomość technologii front–end Angular, ExtJS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać się w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SIMPLE S.A.

Jesteśmy, należącą do Total Specific Solutions („TSS”) warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy