Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

200,00230,00 netto (+ VAT) / godz.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Hibernate

  • Spring Framework

  • jUnit

  • Mockito

Mile widziane

  • React.js

O projekcie

Stack Technologiczny:

• Java 8/Java11

• Spring Boot/

• Spring Data

• Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • zakres obowiązków zgodny z powierzonym stanowiskiem

Nasze wymagania

  • umiejętność (i chęć pisania) wydajnego, czystego kodu

  • doświadczenie komercyjne min. 5 lata w technologiach: Java, Spring, Hibernate

  • umiejętność pisania testów (jUnit, Mockito)

  • umiejętność i chęć robienia dobrego code-review

  • umiejętność efektywnej komunikacji z innymi członkami zespołu, analitykami, architektami, a gdy potrzeba również z klientem - w języku polskim i angielskim

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (preferowany C1/C2)

  • React

  • K8S

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • rozwijanie swoich umiejętności w roli Java Developera w doświadczonym zespole

  • długofalową współpracę w stabilnej firmie :)

  • rozwojowe, międzynarodowe projekty w nowym stosie technologicznym

  • współpracę z doświadczonym zespołem developerów nastawionym na zdobywanie i dzielenie się wiedzą

  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole skoncentrowanym na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań

  • elastyczne podejście do wielu spraw

  • pracę zdalną w 100%

  • dobre wynagrodzenie + benefity (prywatna opieka medyczna, szkolenia, budżet integracyjny, etc.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata