Oferta pracy

TUnŻ Warta S.A

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java (11+)

  • Spring Framework

  • Spring Boot

  • SQL

Mile widziane

  • OpenShift

  • Angular

  • Docker

  • Apache Tomcat

  • Jenkins

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Jako jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, oferujemy Ci pracę z najnowocześniejszymi technologiami oraz narzędziami w obszarach takich jak big data, machine learning, konteneryzacja, robotyzacja, image recognition czy zaawansowane technologie w obszarze application monitoring. To jeszcze nie wszystko! Na co dzień pracujemy zwinnie, używamy aplikacji opartych o mikroserwisy, mamy też wysoko rozwinięte mechanizmy continuous integration/continuous delivery. Zapewniamy elastyczny model pracy, smaczną kawę, a dla cyklistów przestronny parking dla rowerów w jednym z najnowocześniejszych biur w ścisłym centrum Warszawy.

Jeśli jesteś zmotywowany podjąć nowe wyzwania, podzielić się swoim doświadczeniem i wzmocnić nasz zespół — czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych w obszarze systemów opartych o Java,

  • identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji,

  • współpraca z przedstawicielami biznesu oraz kierownikami projektów IT,

  • udział w testach akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań,

  • praca z Java 17 oraz Angular 10+.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym, technicznym lub matematycznym,

  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów informatycznych opartych o Java,

  • bardzo dobra znajomość Java 11+ oraz Spring/Springboot Framework,

  • praktyczna znajomość technologii i narzędzi Openshift, Docker, Jenkins, REST, Apache Tomcat, JMS,

  • praktyczna wiedza dotycząca konfiguracji i utrzymania środowisk developerskich,

  • dobra znajomość SQL,

  • znajomość zagadnień integracji systemów,

  • znajomość architektury mikroserwisów,

  • znajomość procesów Code Quality oraz Automated Testing,

  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami np. Atlassian JIRA, Confluence,

  • praktyczna znajomość technologii związanych z tworzeniem aplikacji internetowych - Angular, HTML5, CSS

  • znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery oraz zasad DevOps,

Podział czasu pracy
90%

rozwój

10%

utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • devOps
  • product owner
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem HR

2

rozmowa techniczna

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy