Logo Pracuj.pl

  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Hibernate

  • Angular

  • Kotlin

  • Kafka

  • Kubernetes

  • AWS

  • Elasticsearch

  • CSS

  • Jenkins

  • Git

  • Gradle

  • npm

  • Junit 4

  • Mockito

System operacyjny

O projekcie

Dołączając do nas, weźmiesz udział w rozwoju platformy, z której skorzystało do tej pory ponad 100 000 osób, a w portfolio klientów mamy m.in.: Orange, Netia, British American Tobacco, Tchibo, Cargill czy Red Bull.

Pracujemy w kilkuosobowych zespołach scrumowych, realizując prace w dwutygodniowych sprintach. Obecnie większość naszego zespołu pracuje zdalnie, ale biuro w Warszawie pozostaje otwarte, jeżeli preferujesz pracę spoza domu.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój silnika całej aplikacji
  • Wytwarzanie oprogramowania
  • Usprawnianie obecnego kodu
  • Naprawa i proponowanie rozwiązań błędów zgłaszanych do obecnych funkcjonalności
  • Udział w dziennych spotkaniach statusowych zespołu
  • Release management
  • Wsparcie w analizie logów i monitoringu środowiska produkcyjnego
  • Przygotowywanie wycen deweloperskich

Nasze wymagania

  • Poszukujemy Java Developera przynajmniej z 3-letnim doświadczeniem komercyjnym, który:
  • nie boi się nowych wyzwań i jest wielozadaniowy,
  • jest komunikatywny i potrafi pracować w rozproszonym zespole,
  • doprowadza sprawy do końca,
  • jest dociekliwy i wykazuje się inicjatywą w rozwiązywaniu wyzwań technicznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę, tworzoną przez ludzi, którzy chętnie uczą się od siebie nawzajem,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w rozwoju produktu nie tylko od strony programistycznej, ale również koncepcyjnej i architektonicznej,
  • możliwość zadbania o kondycję fizyczną - siłownia i basen w budynku biura,
  • bardzo dobry dojazd do biura (metro Rondo Daszyńskiego).

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

1

Telefon od rekrutera

2

Rozmowa techniczna z liderem zespołu

3

Ustalenie warunków współpracy

Sellions Sp. z o.o.

Sellions to szybko rosnący dostawca aplikacji do wsparcia sprzedaży i automatyzacji procesów biznesowych. Sercem naszych rozwiązań jest innowacyjny silnik automatyzacji procesów Sellions Engine - do jego rozwoju poszukujemy aktualnie doświadczonych programistów Java.

Java Developer (Mid/Senior), Warszawa