Oferta pracy

Java Developer - New Core Banking

ING Bank Śląski S.A.

11 00018 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Postgres

  • Apache Kafka

  • Git

  • Maven/Gradle

  • CI/CD

O projekcie

W naszym projekcie New Core Banking pracujemy z chmurą publiczną (Azure, GCP, AWS) bądź chmurą prywatną (Kuberentes, Openshift). Rozwiązania opieramy na architekturze mikroserwisowej oraz systemach sterowanych zdarzeniami. Na co dzień działamy w metodyce DevOps, dzięki czemu efektywnie budujemy, testujemy i wdrażamy nasze rozwiązania IT.

I najważniejsze, jako zespół mamy wolną rękę w doborze narzędzi pracy oraz technologii najlepiej pasujących do naszych działań :)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oprogramowania w ramach skomplikowanych procesów obejmujących wiele aplikacji,

  • aktywny udział we wdrożeniu nowego innowacyjnego systemu Core Banking,

  • przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz inspekcji wzajemnej oprogramowania stworzonego w zespole,

  • analiza i wyprowadzanie błędów programowych,

  • opiniowanie rozwiązań tworzonych przez programistów, kwestionowanie i proponowanie alternatywnych rozwiązań funkcjonalnych i biznesowych w zakresie aplikacji,

  • współpraca z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania,

  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (w tym produkcyjnych),

  • przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji,

  • tworzenie testów jednostkowych wspierających proces tworzenia aplikacji,

  • tworzenie skryptów do testów wydajnościowych aplikacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu dużych aplikacji,

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),

  • otwartość na poznawanie nowych technologii.

Mile widziane

  • doświadczenie z chmurą publiczną (Azure, GCP, AWS) bądź prywatną (Kuberentes, Openshift),

  • znajomość architektury mikroserwisowej oraz systemów sterowanych zdarzeniami,

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji, m.in. TLS, OAuth2, testy penetracyjne, skanowanie obrazów,

  • znajomość systemów i procesów bankowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy