Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

LINCOR Software sp. z o.o. sp. k.

umowa o pracę
9 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

  • Hibernate

Twój zakres obowiązków

  • Budowa nowych aplikacji, rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji, refaktoryzacja

  • Tworzenie algorytmów i bibliotek wewnętrznych

  • Współpraca z reprezentantami różnych działów firmy przy określaniu potrzeb i wymagań

  • Proponowanie, dostarczanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych, które rozwiążą problemy biznesowe i wzmocnią naszą pozycję jako liderów rynku telemetrii, GSM/GPS

  • Przegląd kodu i testowanie oprogramowania, testowanie jednostkowe i integracyjne w ramach TDD, wraz z udziałem w architekturze aplikacji i projektowaniu oraz innych fazach SDL

  • Opracowywanie nowych procesów/aplikacji i/lub optymalizacja istniejących aplikacji i ich funkcjonalności w celu zapewnienia realizacji wymagań biznesowych

  • Dokonywanie poprawek błędów i poprawek przerw operacyjnych widocznych w środowisku, analiza wpływu na zmiany w środowisku i zapewnienie odpowiedniej integracji komponentów/produktów

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność programowania w technologiach Javovych: Java, Spring Boot, Hibernate

  • Praktyczna znajomość baz danych: PostgreSQL, , Redis, PostGis

  • Praktyczna znajomość narzędzi do wirtualizacji: Docker, Kubernetes

  • Praktyczna znajomość jednego z narzędzi do kolejkowania: Kafka, Kafka Streams

  • Praktyczna znajomość pracy z architekturą mikroserwisów; DDD, CQRS

  • Znajomość technologii komunikacyjnych, m.in: SOAP, REST API

Podział czasu pracy
100%

Praca zdalna

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną długoterminową umowę o pracę lub B2B

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię

  • Zapewniamy rozwój i pracę przy ciekawych projektach związanych z systemami telemetrycznymi i carsharingowymi typu innogyGo!, Traficar, TruckOnline opartych o AI i ML

  • Pracujemy w kameralnym, nowoczesnym biurze w Warszawie

  • Oferujemy elastyczność pracy (preferujemy pracę zdalną lub częściowo zdalną)

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Zapewniamy benefity w postaci bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Luxmed oraz karty Multisport

  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Zapewniamy program podnoszenia kompetencji (szkolenia wew. i zewnętrzne, ciągła wymiana wiedzy, konsultacje z mentorami posiadającymi doświadczenie z wielu światowych projektów).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Lincor Software jest polską firmą, która od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne do monitorowania GPS, e-Toll oraz Carsharing, Fleetsharing i Carpooling (B2B). Lincor jest dostawcą dedykowanych systemów Carsharing dla największych usługodawców na rynku europejskim i krajowym, m. in. dla leaderów rynku: Traficar i innogyGO! Jesteśmy producentem i właścicielem całości rozwiązań, począwszy od aplikacji TruckOnline po urządzenia instalowane w samochodzie.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości intuicyjnych produktów i usług umożliwiających naszym klientom zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu systemu telemetrycznego monitoringu GPS/GSM opartego o nowoczesne technologie i innowacyjność. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w twórczych, innowacyjnych projektach takich jak innogy go!, Traficar, które są częścią naszej współczesnej historii… aplikuj !

Przewiń do profilu firmy