Logo Pracuj.pl

21 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
165,00
netto (+ VAT) / godz.
  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 8+

  • Spring

  • Spring Boot

  • SQL

  • Git

  • Maven

  • Rest API

O projekcie

Platforma do optymalizacji kosztów chmury.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w architekturze microservices (100% rozwój, 0% utrzymanie)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz testów (jednostkowe i integracyjne) dla realizowanej funkcjonalności
  • Współpraca z zespołem analitycznym, testerami, devopsami
  • Własny rozwój, poszerzanie wiedzy i rozwój umiejętności technicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Med/Med+/Senior z doświadczeniem w dowolnej chmurze (GCP, Azure lub AWS)

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość Angular'a i brak awersji do zrobienia czegoś na froncie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Rozwijanie swoich umiejętności w roli Java Developera
  • Najnowocześniejsze technologie i fajny, zgrany team
  • Pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole skoncentrowanym na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań
  • Elastyczne podejście do wielu spraw
  • Pracę zdalną w 100%/komfortowe biuro
  • Niezbędny sprzęt (standardowo laptopy + monitory)
  • Dobre wynagrodzenie + benefity (prywatna opieka medyczna, szkolenia, budżet integracyjny, etc.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Java Developer, opolskie