Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

SOFTWARELY SP. Z O.O.

100,00160,00 netto (+ VAT) / godz.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring

  • Java

  • Hibernate

  • Jenkins

  • Docker

  • Git

  • SQL

O projekcie

- różnorodne projekty z branży finansowej, bankowej o developmencie produktów wspierających biznes, analitykę (BI).

- nowe projekty, środowisko anglojęzyczne (w Javie obecnie dużo projektów dla US), głównie development

- praca na dużych zbiorach danych

- dbamy o to, aby sięgać po nowe technologie/narzędzia tak często jak to możliwe

Stack Technologiczny:

• Java 17

• Spring Core/Cloud/Boot (latest stack 2.7.*)

• JUnit

• SQL Server, Redis, MongoDB

• Apache Kafka

• Docker & Kubernetes (AKS)

• Azure Key Vault, HashCorp Vault

• Azure Cloud

• Microservice architecture

• Hexagonal architecture

• Domain driven design

• Behavior-driven development

• Test-driven development

Twój zakres obowiązków

  • development produktów wspierających biznes, analitykę

Nasze wymagania

  • doświadczenie: Med+, Senior, preferowane doświadczenie - 3+ lat (minimalnie 2+ lata)

  • umiejętność (i chęć pisania) wydajnego, czystego kodu

  • doświadczenie komercyjne min. 2 lata w technologiach: Java, Spring, Hibernate

  • umiejętność pisania testów (jUnit, Mockito)

  • dobra znajomość Git i Maven/Gradle oraz podstawowa wiedza z zakresu CI/CD (Jenkins, Docker)

  • umiejętność i chęć robienia dobrego code-review

  • co najmniej podstawowa znajomość popularnych algorytmów i rozumienie zagadnień złożoności obliczeniowej (i pamięciowej) oraz podstawowych wzorców projektowych

  • dobra znajomość SQL i min. podstawowa umiejętność optymalizacji zapytań

  • umiejętność efektywnej komunikacji z innymi członkami zespołu, analitykami, architektami, a gdy potrzeba również z klientem - w języku polskim i angielskim

Mile widziane

  • podstawowa wiedza front-endowa

  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych

  • doświadczenie w pracy z technologiami NoSQL i technologiami BigData (opcjonalnie z ich cloudowymi odpowiednikami)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • rozwijanie swoich umiejętności w roli Java Developera w doświadczonym zespole

  • długofalową współpracę w stabilnej firmie :)

  • rozwojowe, międzynarodowe projekty w nowym stosie technologicznym (czyli NIE jest to UTRZYMANIE, niekończący się bugfixing oraz NIE ma długu technologicznego)

  • współpracę z doświadczonym zespołem developerów nastawionym na zdobywanie i dzielenie się wiedzą

  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym zespole skoncentrowanym na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań

  • elastyczne podejście do wielu spraw

  • pracę zdalną w 100%/lub hybrydowo - w komfortowym biurze w Warszawie (okolice przystanku metra Politechnika)

  • dobre wynagrodzenie + benefity (prywatna opieka medyczna, szkolenia, budżet integracyjny, etc.)

  • Stawka: MID - 100-145PLN+VAT/h, SENIOR - 150-160PLN+VAT/h

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata