Java Developer

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach! Obecnie dla naszego Klienta, firmy działają w obszarze projektowania i wykonawstwa nowoczesnych oraz niezawodnych systemów IT, poszukujemy eksperta.
Zadania:
  • Tworzenie stron WEB na podstawie wymagań postawionych przez Biznes
  • Integracja z API wewnętrznych systemów integracja z bazami danych relacyjnymi i NoSql (głównie Oracle i Elasticsearch) tworzenie mikroserwisów w architekturze Spring Cloud i Kubernetesie
  • współpraca z automatykami w ich codziennej pracy tworzenie rozwiązań w chmurze budowanie rozwiązań które będą korzystać z modeli Machine Learning-owych
Wymagania:
  • Umiejętność w tworzeniu rozwiązań WEB-owych w Spring
  • Umiejętność w tworzeniu rozwiązań mikroserwisowych opartych o Spring Clouda i Kubernetes
  • Umiejętność w budowaniu frontendu w Angularze
  • Znajomość procesów CI/CD Podstawowa wiedza na temat automatyzacji testów
  • Umiejętności liderskie
  • Wiedza teoretyczna na tematy związane z Big Data
  • Znajomość budowania architektury pod nowe rozwiązania programistyczne

Mile widziane:
  • Python (głównie rozwiązania Machine Learnigowe) Umiejętności DevOpsowe
Oferujemy:
  • Bardzo fajne środowisko pracy
  • Wsparcie od doświadczonych kolegów/koleżanek.
  • Techniczny przełożony
  • Narzędzia
  • Laptop
  • Dodatkowy duży monitor
  • Telefon służbowy
  • Elastyczne godziny pracy
Rekrutacja:

I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem- Róża Janowicz, tel. 797 909 984.  Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik,
II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik
Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy