Logo Pracuj.pl

Java Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • implementacja oprogramowania w technologii Java,
  • programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności,
  • współpraca z innymi programistami, analitykami.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Java EE,
  • znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (Git, SVN),
  • przynajmniej rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • praktyczna znajomość programowania obiektowego,
  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub ostatni rok studiów,
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Hibernate lub MyBatis,
  • doświadczenie w jednym z frameworków – Spring, Seam lub Struts,
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Angular 2+
  • znajomość PL/SQL, SQL,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Java Developer, pomorskie