Logo Pracuj.pl

Java Developer

SIMPLE S.A.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 8+

  • Spring

  • SpringBoot

  • JPA

  • Hibernate

  • REST Api

  • mikroserwisy

  • dockeryzacja

  • Maven

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy programisty JAVA do zespołu zajmującego się rozwiązaniami webowymi w obszarze HCM. Jest to obszar związany z komunikacją pracowników z przedsiębiorstwem za pośrednictwem portalu pracowniczego wystawionego w sieci.

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne związane z rozwojem oraz utrzymaniem systemu HCM
  • Praca w zespołach SCRUM
  • Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Java 8+
  • Znajomość technologii Spring, SpringBoot, JPA/Hibernate, REST Api
  • TDD/Clean Code
  • Maven
  • Git
  • SQL Server / MS SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy, należącą do Total Specific Solutions („TSS”) warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Java Developer, pomorskie