Oferta pracy

Java Developer

XTM International LimitedO firmie

XTM International Limited

plac Wiosny Ludów 2

Poznań

O nas:

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Poznań, Poland

Opis stanowiska:

  • Projektowanie oraz rozwijanie bardzo zaawansowanego oprogramowania wspierającego pracę tłumaczy
  • Integracja z innymi modułami systemu XTM oraz wykorzystywanie zewnętrznych bibliotek
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji działania systemu
  • Współpraca z zespołem front-end developerów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu systemów opartych na Java (z wykorzystaniem Spring framework)
  • Znajomość WebServices (SOAP i REST)
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Hibernate, HQL)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git)

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Doświadczenie z WebSockets

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (kontrakt B2B)
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Program treningowy
  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy
  • Wyjścia integracyjne (zajęcia rekreacyjne i sportowe, wycieczki, gry planszowe, działania kulturalne i edukacyjne)
  • Międzynarodowe projekty prowadzone dla klientów na całym świecie
  • Długofalowa współpraca umożliwiająca zdobycie doświadczenia w różnych działach IT

Benefits

  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Świeże owoce
  • Imprezy integracyjne
  • Mentoring
  • Wymiana wiedzy
  • Wsparcie lidera
  • Biuro w centrum miasta
  • Strefa relaksu
XTM Cloud, flagowy produkt naszej firmy, oferuje pełną gamę narzędzi niezbędnych do obsługi projektów tłumaczeniowych. XTM Cloud jest naturalnym wyborem dla myślących przyszłościowo tłumaczy, poszukujących najnowocześniejszych webowych narzędzi tłumaczeniowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy