Java Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.03.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 10.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Neptis S.A. jest operatorem najpopularniejszego w Polsce komunikatora dla kierowców Yanosik. System Yanosik ostrzega o aktualnej sytuacji na drodze: kontrolach prędkości, fotoradarach, wypadkach, nieoznakowanych patrolach oraz zagrożeniach. Liczba pobrań aplikacji Yanosik przekroczyła już 7 milionów!

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: Java/2019/02

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie, utrzymywanie i rozwój rozwiązań informatycznych spółki Neptis S.A.,
    • współpraca z zespołem developerskim w obszarze forntendu,
    • kooperacja przy utrzymywaniu standardów technologicznych i dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka Java, technologii REST, języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
    • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
    • kreatywność i samodzielność w rozwiązaniu problemów,
    • mile widziana umiejętność przetwarzania i analizy dużych zbiorów danych oraz narzędzi Big Data.

    Co oferujemy?

    • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Nieograniczony dostęp do kawy,herbaty i owoców
    • Jam Session – spotkania w gronie muzycznie utalentowanych pracowników
    • Relaks między zadaniami przy piłkarzykach
    • Cykliczne konkursy dla pracowników Grupy
    • Karta Multisport
    • Forma zatrudnienia - Umowa o pracę
    • 8 godzinny, elastyczny dzień pracy 7-15/8-16
    • Pracę przy Ciekawych projektach związanych z systemem Yanosik
    Pozwól nam się ze sobą skontaktować i zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną umieszczając w swojej aplikacji klauzulę:

    Jeżeli zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

    Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
    Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.