Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer - Programista Java

BERSI sp. z o.o.

  • Ludwika Rydygiera 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Ludwika Rydygiera 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie nowych funkcji oraz modyfikacje istniejących komponentów programu medycznego

  • optymalizacja oraz utrzymanie istniejących komponentów programu medycznego

  • opracowanie algorytmów usprawniających działanie systemu

  • udział w dyskusjach dotyczących rozwoju oprogramowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku programisty JAVA

  • dobra znajomość Java SE dla aplikacji webowych

  • dobra znajomość JavaScript

  • dobra znajomość SQL

  • znajomość HTML, CSS

  • znajomość frameworków Spring, Hibernate

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Mile widziane:

  • znajomość rozliczeń świadczeń medycznych z NFZ

  • znajomość Maven

  • znajomość narzędzia do kontroli wersji - GIT

  • znajomość bazy danych PostgreSQL

  • znajomość serwera Apache Tomcat

To oferujemy

  • umowę o pracę, zlecenie lub B2B

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • długofalową współpracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnych doświadczeń

  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy