Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

JAVA Developer - Programista JAVA

ESSYO Software Development

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ziołowa 54a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Ziołowa 54a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach z obszaru FinTech.

  • Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji naszych rozwiązań.

  • Integracje z Partnerami, praca z dużymi zbiorami danych.

  • Współpracy w ramach interdyscyplinarnych zespołów.

  • Praca przy projektach dla największych Polskich firm.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na poziomie minimum 2 lat.

  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA i obiektowych wzorców projektowych.

  • Dobra znajomość i doświadczenia w wykorzystaniu frameworka Spring/ Spring Boot.

  • Znajomość dobrych praktyk, chęć i umiejętność ich stosowania.

  • Znajomość relacyjnych baz danych: PostgreSQL lub MySQL

  • Umiejętność posługiwania się GIT-em.

  • Analityczne podejście i chęć rozwoju

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione tylko od posiadanych umiejętności i zaangażowania.

  • Premie projektowe i świąteczne.

  • Elastyczne podejście do współpracy i obowiązków.

  • Bez stresu do sukcesu - motto organizacji projektowej jakie stosujemy w ESSYO.

  • Zatrudnienie w relacji firma-firma (preferowane) lub inne formy współpracy.

  • Miłą i luźną atmosferę w pracy.

  • Wyjazdy integracyjne, wsparcie Twoich pasji.

O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu i utrzymaniu systemów rozliczeniowych, platform do urządzeń samoobsługowych oraz aplikacji webowych.

Pracujemy w małych, dobrze zintegrowanych i wspierających się zespołach. Dzięki temu każdy członek zespołu ma wpływ na kształt opracowywanych rozwiązań, a jego pomysły i inwencja przekładają się na jakość naszych rozwiązań.

Jeśli nie lubisz stagnacji i chcesz się rozwijać pracując w dużych projektach dla znanych firm? Jednocześnie nie przepadasz za stresem, nie chcesz być jednym z trybików korpo maszyny, cenisz sobie koleżeńską atmosferę?