DECERTO Sp. z o.o.

Java Developer - projekt zewnętrzny

DECERTO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista
Zadania
Efektywne wytwarzanie oprogramowania
Praca w zespole klienta (outsource)
Poznanie i zrozumienie perspektywy biznesu ubezpieczeniowego
Rozwój i utrzymanie dwóch systemów produktowych (50/50)
Znasz
Specyfikę projektów w Java (min. 3 lata doświadczenia)
Spring, Hibernate, Oracle, Tomcat
JSP lub SpringBoot, Angular, Rest API
Javę 8 (bardzo dobrze)
Metodykę Scrum

Umiesz
Dobrze komunikować się w zespole
Współpracować z zespołem i biznesem
Poprowadzić powierzone zadania end-to-end
Zadbać o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
Benefity
Projekt zewnętrzny,
lokalizacja Mokotów
Dodatkowy budżet
na Twój rozwój
Programy certyfikacyjne
Oracle i Microsoft
Wsparcie mentorów z wieloletnim doświadczeniem
Współpraca B2B,
100-130 pln/h netto
Enel-med, Multisport
i Ubezpieczenie na życie
Wewnętrzne szkolenia
techniczne i nie tylko
Work-life
balance
Innowacyjny program
wyjazdów integracyjnych
Kultura pracy
Decerto to dostawca systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju oraz możliwość wyboru przydziału projektowego.
Praca w zespole Klienta, w jednej z dwóch linii biznesu – ubezpieczeń na życie w formie indywidualnej lub grupowej.

Zespół aktualnie składa się z 14 osób, w tym 11 developerów. Rozwijamy i utrzymujemy (w proporcji 50% na 50%) dwa duże systemy produkcyjne.

Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowe technologie, zwiększać swoje kompetencje, a dodatkowo programowanie jest Twoją pasją - dobrze trafiłeś!

Stawiamy na wzajemną uczciwość, otwartość i zaufanie. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu! My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. :)

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!

decerto.pl/kariera
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Decerto sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko Java Developera (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Decerto, prosimy o dodanie zdania: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, także w przypadku prowadzenia ich w kolejnych latach.”

ZADANIA

  • Efektywne wytwarzanie oprogramowania
  • Praca w zespole klienta (outsource)
  • Poznanie i zrozumienie perspektywy biznesu ubezpieczeniowego
  • Rozwój i utrzymanie dwóch systemów produktowych (50/50)

ZNASZ

  • Specyfikę projektów w Java (min. 3 lata doświadczenia)
  • Spring, Hibernate, Oracle, Tomcat
  • JSP lub SpringBoot, Angular, Rest API
  • Javę 8 (bardzo dobrze)
  • Metodykę Scrum

UMIESZ

  • Dobrze komunikować się w zespole
  • Współpracować z zespołem i biznesem
  • Poprowadzić powierzone zadania end-to-end
  • Zadbać o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
BENEFITY

  • Projekt zewnętrzny, lokalizacja Mokotów
  • Dodatkowy budżet na Twój rozwój
  • Programy certyfikacyjne Oracle i Microsoft
  • Wsparcie mentorów z wieloletnim doświadczeniem
  • Współpraca B2B, 100-130 pln/h netto
  • Enel-Med, Multisport i Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne i nie tylko
  • Work-life balance
  • Innowacyjny program wyjazdów integracyjnych
Zawsze dajemy feedback!

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Decerto sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby procesu rekrutacyjnego na stanowisko Java Developera (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Decerto, prosimy o dodanie zdania: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, także w przypadku prowadzenia ich w kolejnych latach.”

KULTURA PRACY

Decerto to polski software house, dostawca systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju oraz możliwość wyboru przydziału projektowego.

Jeśli chcesz się rozwijać zarówno developersko jak i managersko, lubisz wyzwania i ciągle podnosisz swoje kompetencje a dodatkowo jesteś team playerem - dobrze trafiłeś!

Projekt którego dotyczy ogłoszenie realizuje nasz największy zespół (aktualnie 23 osoby). Ambitny projekt, dużo integracji.

Pracujemy w SCRUMIE, w małych 2-3 osobowych streamach. W zespole mamy Frontendowca dedykowanego do pracy przy tej warstwie aplikacji, lecz wśród zadań Java Developerów mogą pojawić się drobne zadania we froncie.

Stawiamy na wzajemną uczciwość, otwartość i zaufanie. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punk widzenia.

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu! My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😉

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy