Informujemy, że administratorem danych jest SB Software Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Al. Niepodległości 26/U1 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

SB SOFTWARE sp. z o.o.O firmie

8 00014 500 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja Niepodległości 26, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 08 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SB SOFTWARE sp. z o.o.

aleja Niepodległości 26

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • Hibernate

  • Git

Mile widziane

  • spring

  • JBoss Application Ser

  • GitLab

  • Jenkins

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do najważniejszych obowiązków będzie należało tworzenie oprogramowania w Javie w ramach współpracy z zespołem programistów. Opracowywane oprogramowanie obejmuje: systemy do przyjmowania i rozliczania zakładów, integrację produktów innych producentów (kasyna, poker roomy, sporty wirtualne itp.), integrację metod płatności, a także rozwój naszej platformy.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu Java z użyciem Hibernate,

  • doświadczenie w pracy z relacyjnym bazami danych,

  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Maven, Ant itp.

  • znajomość systemów wersjonowania GIT,

  • umiejętność korzystania z narzędzi CI (Jenkins),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobre umiejętności komunikacji,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • algorytmiczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • utrzymywanie porządku w kodzie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • elastyczny czas pracy,

  • realizacja ciekawych zadań, ciągłość projektów,

  • możliwość wykorzystania i rozwijania swojego potencjału,

  • nowoczesne biuro w samym centrum Szczecina (Black Pearl),

  • pakiet dodatkowej opieki medycznej i stomatologicznej,

  • dofinansowanie komunikacji miejskiej lub strefy parkingowej,

  • spotkania integracyjne,

  • pracę w ciekawej i rozwijającej się branży.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SB Software jest wiodącym producentem platform do zakładów wzajemnych. Nasze rozwiązania są stosowane już przez kilku legalnych operatorów w Polsce, pozwalając im na konkurowanie z liderem rynku. Platforma jest również wykorzystywana na rynkach w Azji i Afryce, gdzie każdego dnia przetwarza kilkaset milionów transakcji. Jesteśmy obecni na rynku w Szczecinie od 2005 roku, a nasze biuro mieści się w nowoczesnym budynku Black Pearl w centrum Szczecina.

W codziennej pracy skupiamy się na wydajnych rozwiązaniach opartych na Javie, serwerach WildFly oraz bazie danych Postgres w najnowszej wersji. Aktualnie nasze oprogramowanie jest wykorzystywane przez 15 operatorów. Wymóg wysokiej dostępności oraz wydajnych obliczeń jest realizowany poprzez pełną wirtualizację środowiska oraz balansowanie obciążenia. Sukcesy naszych klientów wymagają od nas zmian w architekturze, np. poprzez zmianę identyfikatorów w bazie danych na BIGINT, co najlepiej oddaje skalę biznesu i czekających w nim wyzwań.

Przewiń do profilu firmy