Oferta pracy

Java Developer

ING Bank Śląski S.A.

8 40022 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring Boot

  • Mikroserwisy

  • Open API Swagger

  • Kafka

  • Linux bash

  • OpenShift

  • Kubernetes

  • REST Service

  • Java 8/11

O projekcie

W naszym projekcie rozwijamy aplikację, która integruje systemy frontowe banku z aplikacją do obsługi kart płatniczych przy pomocy nowych wersji API i eventów. Aplikacja ta jest kluczowa dla zachowania ciągłości obsługi krytycznych procesów dla klienta (płatności kartami i płatności internetowe).

Twój zakres obowiązków

  • implementacja nowych rozwiązań biznesowych w aplikacji

  • dbałość o bezpieczeństwo aplikacji (wyprowadzanie podatności po pentestach, skanach statycznych)

  • testy jednostkowe i testy integracyjne aplikacji

  • integracja rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi

  • uzgadnianie i proponowanie rozwiązań architektonicznych pod kątem zapewnienia wysokiej dostępności

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu dużych aplikacji

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)

  • otwartość na poznawanie nowych technologii

Mile widziane

  • doświadczenie z Azure pipelines , LDAP, Keycloak, OKAPI, Splunk

  • znajomość systemów i procesów bankowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy