Java Developer w Zespole Systemów Ubezpieczeń Majątkowych

Generali

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Cześć, jeśli programujesz w Javie i chcesz rozwijać swoje umiejętności w najnowszych wersjach technologii jak Java, Spring boot, Hibernate, Oracle lub może interesujesz się i chcesz rozwijać swoje umiejętności z Angulara lub Vue to zapraszamy do współpracy.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja zmian w systemach IT w oparciu o najlepsze wzorce projektowe;

  • Pisane testów jednostkowych oraz wykonywanie code review;

  • Dbanie o jakość, wydajność i bezpieczeństwo systemu;

  • Szukanie usprawnień i refaktoryzcja aktualnego kodu;

  • Współpraca z zespołem Architektów, QA, DevOps.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu komercyjnym,

  • Znajomość JAVA 11-17, Spring Boot, JPA/Hibernate

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)

  • Znajomość protokołów SOAP/REST

Mile widziane

  • Znajomość Angular 12 lub Vue, ew. HTML, CSS, Javascript;

  • Znajomość zagadnień z dziedziny: DevOps, CI/CD.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • wsparcie terapeutyczne

Generali

Grupa Generali to jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie. Zatrudniamy ponad 1200 Pracowników w całej Polsce, obsługujemy ponad 2 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników, dbamy o ich rozwój, stawiamy na różnorodność. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy