Logo Pracuj.pl

Java Developer

SOFTIQ sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
7 000–13 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 400–15 600
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Oracle

  • Maven

  • Gradle

  • Jenkins

  • Gitlab CI/CD

  • API REST/SOAP

  • Java

  • Git

Mile widziane

  • Angular

  • React

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli zależy Ci na pracy, która zapewnia rozwój zawodowy, satysfakcjonujące wynagrodzenie, interesujące benefity oraz świetną atmosferę, dołącz do nas!

Nasze wymagania

  • dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych (PostgreSQL, Oracle)
  • znajomość narzędzi budowania projektów (Maven, Gradle)
  • znajomość narzędzi Continous Integration/Delivery (Jenkins, Gitlab CI/CD)
  • doświadczenie w pracy nad tworzeniem i integracją z API REST/SOAP
  • doświadczenie w pracy z repozytoriami kodu (Git)

  • znajomość Angular lub React

To oferujemy

  • pracę przy realizacji ambitnych projektów
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia w zależności od własnych preferencji
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia i certyfikację
  • benefity (opieka zdrowotna, oferta sportowa)
  • imprezy integracyjne (foodtrucki, żagle, paintball, gokarty, wyjazdy)
  • lekcje języka angielskiego
  • chill room i niepowtarzalną atmosferę w pracy
  • możliwość pracy z siedziby w Gliwicach lub Warszawie oraz zdalnie (hybrydowy system pracy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • grill
  • piłka nożna
  • regaty
  • certyfikacja
  • konferencje
  • wyjazdy integracyjne

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Java Developer, warmińsko-mazurskie