Java Developer

Master Care Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT
z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych klientów.

Zadania:

  • tworzenie stron WEB na podstawie wymagań postawionych przez Biznes
  • integracja z API wewnętrznych systemów
  • integracja z bazami danych relacyjnymi i NoSql (głównie Oracle i Elasticsearch)
  • tworzenie mikroserwisów w architekturze Spring Cloud i Kubernetesie
  • współpraca z automatykami w ich codziennej pracy
  • tworzenie rozwiązań w chmurze
  • budowanie rozwiązań które będą korzystać z modeli Machine Learning-owych

Wymagania:

  • Umiejętność w tworzeniu rozwiązań WEB-owych w Spring
  • Umiejętność w tworzeniu rozwiązań mikroserwisowych opartych o Spring Clouda i Kubernetes
  • Umiejętność w budowaniu frontendu w Angularze
  • Znajomość procesów CI/CD
  • Podstawowa wiedza na temat automatyzacji testów
  • Posiada umiejętności liderskich
  • wiedza teoretyczna na tematy związane z Big Data
  • Znajomość budowania architektury pod nowe rozwiązania programistyczne

Mile widziane:

  • Python (głównie rozwiązania Machine Learnigowe)
  • Umiejętności DevOpsowe

Oferujemy:

  • Bardzo fajne środowisko pracy
  • Wsparcie od doświadczonych kolegów/koleżanek.
  • Techniczny przełożony
  • Narzędzia
  • Laptop
  • Dodatkowy duży monitor
  • Telefon służbowy
  • Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy