Oferta pracy

Java Developer

Clurgo Sp. z o.o.O firmie

12 800‐16 800 zł / mies. (zal. od umowy)

Clurgo Sp. z o.o.

Jasna 14/16A

Warszawa

Dołącz do Clurgo – szybko rozwijającej się firmy zajmującej się realizacją projektów IT. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, ambitni i skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas. Istotne są dla nas wysokie standardy, jakie narzucamy sobie oraz oprogramowanie, które wychodzi spod naszych palców.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

12 600 - 16 800 netto + VAT

  • Warszawa/Gdynia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie | B2B lub UoP

Zadania:

  • Realizacja zadań developerskich w nowym projekcie, budowanym od podstaw, dotyczącym innowacyjnej usługi zmieniającej sposób doręczeń przesyłek
  • Wykorzystywanie jednych z najnowocześniejszych technologii backendowych: Java 11+, Spring Boot, Apache Kafka, Spock, RestService, WebService, Microservice, Gradle, PostgreSQL, Kubernetes, Docker
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań - realny wpływ na wybór technologii i kierunek projektu
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca w zespole Backend Developerów

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Java
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring
  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL)
  • Znajomości GIT oraz systemu Linux
  • Umiejętności programowania funkcyjnego
  • Umiejętności wykorzystywania wielowątkowości
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pasji programowania
  • Mile widziane: Kubernetes i Docker

Możesz liczyć na:

  • różnorodność projektów
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • lekcje języka angielskiego
  • wyjścia integracyjne
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia odpowiadającej Twoim potrzebom
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia wynikające z zapewnienia ciągłości projektów
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Złożenie aplikacji za pośrednictwem przycisku „Aplikuj” jest równoznaczne z akceptacją poniższej klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy