Aplikując na ofertę pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez spółkę 7bulls.com Sp. z o.o. Zgoda obejmuje także dodatkowe dane osobowe zawarte w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (np. zdjęcie, opis zainteresowań), które nie są ujęte w Kodeksie Pracy lub innych przepisach. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe informacje o Tobie, nie umieszczaj ich w przesyłanych dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili możesz ją cofnąć wysyłając wiadomość na adres [email protected] Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, to dodaj zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę 7bulls.com Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
7bulls.com Sp. z o.o.

Java Developer

7bulls.com Sp. z o.o.O firmie

7 00012 000 brutto / mies.

aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • Azure

  • GCP

  • Java 8+

  • Spring Boot

  • Spring

  • SQL

  • Jenkins

  • Git

  • Maven

  • Rest API

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Design Patterns

  • Cloud Native

  • Microservices

O projekcie

Jesteśmy prywatną polską spółką tworzącą oprogramowanie. Prowadzimy działalność badawczo‑rozwojową. Dostarczamy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych i tworzymy kompleksowe rozwiązania IT dla polskich oraz zagranicznych klientów.

Zapraszamy, jeśli chcesz dołączyć do zespołu developerskiego zajmującego się rozwojem platformy MELODIC (multicloud management and optimization). www.melodic.cloud jest unikalnym na skalę światową rozwiązaniem umożliwiającym automatyczne wdrażanie i optymalizowanie aplikacji w środowisku multicloud.

Twój zakres obowiązków

  • praca z najnowszymi technologiami w obszarze Cloud Computing (AWS, GCP, Azure);

  • tworzenie oprogramowania w architekturze microservices;

  • współpraca w środowisku międzynarodowym, wraz z uczestnictwem w projektach badawczych Horizon 2020;

  • projektowanie aplikacji;

  • własny rozwój.

Nasze wymagania

  • jesteś dobrym zaangażowanym programistą :)

  • masz doświadczenie w programowaniu w Java;

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej;

  • spełniasz nasze wymagania w zakresie znajomości stosu technologicznego (Java 8+, Spring, Spring Boot, SQL, Jenkins, Git, Maven, Rest API).

  • Docenimy, jeśli wiesz co to Docker, Kubernetes, NoSQL, Design Patterns, Cloud (AWS, Azure, GCP), Cloud Native i Microservices.

To oferujemy

  • trwałą i stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę;

  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze w centrum Warszawy;

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;

  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;

  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • program Multisport;

  • budżet integracyjny;

  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie zdalne

co to?