Logo Pracuj.pl

Java Developer

GGPredict Sp. z o.o.O firmie

8 000–13 000
netto (+ VAT) / mies.

GGPredict Sp. z o.o.

Czerwonego Krzyża 2

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie platformy wirtualnego trenera do gry Counter Strike: Global Offensive
  • współpraca z zespołem frontendowym przy rozwijaniu REST API
  • branie udziału w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności i rozwiązań
  • tworzenie i rozwijanie architekturę platformy oraz jej infrastrukturę sieciową
  • wspieranie pokój DEV w meczach CSGO przeciwko pokojowi MARKETING ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java (co najmniej 2 lata)
  • doświadczenie w tworzeniu REST API
  • znajomość frameworka Spring
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/MariaDB)
  • podstawowa znajomość Linuxa

Mile widziane

  • znasz inne języki programowania (np. python, golang, rust)
  • masz wiedzę o protokole HTTP
  • lubisz grać w CS:GO

To oferujemy

  • pracę w małym, zgranym zespole w biurze na warszawskim Powiślu (w czasie COVIDu zdalnie)
  • wpływ na rozwój platformy i dużą samodzielność podczas wykonywania zadań
  • minimalną ilość spotkań i innych formalności
  • elastyczne godziny pracy
  • regularne mecze CSa
  • umowę na B2B, prywatną opiekę medyczną i pakiet MultiSport
  • widełki finansowe to 8-13k netto B2B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Naszą misją jest tworzenie mistrzów esportu. GGPredict to wirtualny trenerCS:GO nowej generacji, który pomaga zarówno amatorom, jak i profesjonalnym graczom Counter-Strike'a efektywnie trenować i podnosić swoje umiejętności.

Nasza technologia oparta jest na największej bazie danych CS:GO, jaką kiedykolwiek stworzono, połączona z Machine Learning i AI.

Podobnie jak w tradycyjnych sportach - naszym celem jest stworzenie systemu, w którym każdy aspirujący, amatorski gracz ma szansę trenować z pomocą doświadczonego trenera w najbardziej efektywny możliwy sposób.

W tym roku naszą firmę czekają duże wydarzenia - poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby, która wesprze nas w rozwoju naszego narzędzia.

Jeśli lubisz robić rzeczy samodzielnie i mieć odpowiedzialność na swoich barkach - ta praca jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś również fanem e-sportu i chcesz współtworzyć firmę uznaną za najbardziej obiecujący startup e-sportowy w 2020 roku przez największy na świecie akcelerator sportowy Hype Sports Innovation, a także wspieraną przez bardzo silnego inwestora VC - ta praca jest dla Ciebie.

Java Developer, Czerwonego Krzyża 2, Warszawa