Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

GGPredict Sp. z o.o.

8 00013 000 netto (+ VAT) / mies.

Czerwonego Krzyża 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie platformy wirtualnego trenera do gry Counter Strike: Global Offensive

  • współpraca z zespołem frontendowym przy rozwijaniu REST API

  • branie udziału w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności i rozwiązań

  • tworzenie i rozwijanie architekturę platformy oraz jej infrastrukturę sieciową

  • wspieranie pokój DEV w meczach CSGO przeciwko pokojowi MARKETING ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java (co najmniej 2 lata)

  • doświadczenie w tworzeniu REST API

  • znajomość frameworka Spring

  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/MariaDB)

  • podstawowa znajomość Linuxa

Mile widziane

  • znasz inne języki programowania (np. python, golang, rust)

  • masz wiedzę o protokole HTTP

  • lubisz grać w CS:GO

To oferujemy

  • pracę w małym, zgranym zespole w biurze na warszawskim Powiślu (w czasie COVIDu zdalnie)

  • wpływ na rozwój platformy i dużą samodzielność podczas wykonywania zadań

  • minimalną ilość spotkań i innych formalności

  • elastyczne godziny pracy

  • regularne mecze CSa

  • umowę na B2B, prywatną opiekę medyczną i pakiet MultiSport

  • widełki finansowe to 8-13k netto B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Naszą misją jest tworzenie mistrzów esportu. GGPredict to wirtualny trenerCS:GO nowej generacji, który pomaga zarówno amatorom, jak i profesjonalnym graczom Counter-Strike'a efektywnie trenować i podnosić swoje umiejętności.

Nasza technologia oparta jest na największej bazie danych CS:GO, jaką kiedykolwiek stworzono, połączona z Machine Learning i AI.

Podobnie jak w tradycyjnych sportach - naszym celem jest stworzenie systemu, w którym każdy aspirujący, amatorski gracz ma szansę trenować z pomocą doświadczonego trenera w najbardziej efektywny możliwy sposób.

W tym roku naszą firmę czekają duże wydarzenia - poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby, która wesprze nas w rozwoju naszego narzędzia.

Jeśli lubisz robić rzeczy samodzielnie i mieć odpowiedzialność na swoich barkach - ta praca jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś również fanem e-sportu i chcesz współtworzyć firmę uznaną za najbardziej obiecujący startup e-sportowy w 2020 roku przez największy na świecie akcelerator sportowy Hype Sports Innovation, a także wspieraną przez bardzo silnego inwestora VC - ta praca jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy