Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

COM-PAN SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Pęcicka 42, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

COM-PAN SYSTEM sp. z o.o.

Pęcicka 42

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • framework MVC (np. Spring)

  • SQL

  • narzędzia kontroli wersji (Git)

  • framework ORM (np. Hibernate)

Mile widziane

  • Java lub w inny język JVM (Groovy, Clojure itp.)

  • JavaScript, HTML (mile widziane AngularJS, Angular, React)

  • programowanie funkcyjne (np. Java 8), czyli filter/map/reduce i funkcje lambda

  • NoSQL (np. ElasticSearch)

  • metodyka SCRUM

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie systemu opartego o Java 8, Spring 4/5,

  • implementacja dedykowanych modułów wdrożenia,

  • pisanie generycznych/reużywalnych komponentów

  • tworzenie/modyfikacja procesów BPMN/Activiti/Camunda,

  • implementacja modułów integracji,

  • pisanie testów jednostkowych/integracyjnych,

  • współpraca z Działem wdrożeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • znajomość frameworka MVC (np. Spring),

  • znajomość SQL,

  • znajomość narzędzi kontroli wersji (Git),

  • znajomość frameworka ORM (np. Hibernate),

  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów,

  • determinacja w realizacji celów.

  • doświadczenie w programowaniu w Javie lub w innym języku JVM (Groovy, Clojure itp.);

  • znajomość JavaScript, HTML (mile widziane AngularJS, Angular, React);

  • znajomość programowania funkcyjnego (np. Java 8), czyli filter/map/reduce i funkcje lambda;

  • znajomość technologii NoSQL (np. ElasticSearch);

  • umiejętność pracy według metodyki SCRUM.

To oferujemy

  • będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym,

  • zdobędziesz wiedzę na temat nowoczesnych technologii (Spring, Hibernate, Activiti, metodyka SCRUM, AgilePM, narzędzia JIRA),

  • będziesz mieć możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji,

  • jesteśmy elastyczni – rozumiemy, że czasem masz ważne sprawy prywatne lub chciałbyś zmodyfikować swoje godziny pracy,

  • jest u nas świetna, przyjacielska atmosfera – wszyscy się po prostu lubimy,

  • od czasu do czasu mamy wspólne wyjścia, aktywności sportowe czy wyjazdy integracyjne – nie tylko pracą się żyje,

  • szef ma zawsze „otwarte drzwi” i chętnie pomoże radą – skracamy dystans,

  • mamy różne możliwości zatrudnienia,

  • doceniamy pracowników finansowo – zarobki są adekwatne do poziomu umiejętności.

Zespół DocuSafe to przede wszystkim Ludzie - utalentowani, zgrani i ambitni. Ludzie, którzy lubią ze sobą pracować. Naszym celem jest nie tylko rozwój Firmy, ale również stworzenie świetnej atmosfery pracy – która sprzyja kreatywnemu podejściu do projektów.

Poszukujemy ludzi kreatywnych, potrafiących rozwiązywać wyzwania projektowe. Jeśli znasz wspomniane technologie i uważasz się za osobę twórczą, z chęcią zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli jednak nie masz niezbędnego doświadczenia, ale lubisz podejmować wyzwania i widzisz w sobie potencjał, z przyjemnością nauczymy Cię potrzebnych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy