Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java (11+)

  • Spring (Boot, Security)

  • Maven

  • Rest

  • SQL (Postgres)

  • JPA (Hibernate)

  • Clean code

  • GitLab

  • Wzorce projektowe

Mile widziane

  • TDD

  • Jira

  • Jenkins

  • Docker

  • Vue.js

  • Angular

Twój zakres obowiązków

Przed Tobą

• Rozwój produktów informatycznych New Gravity

• Ocena jakości wykorzystywanych rozwiązań i proponowanie nowych

• Udział w spotkaniach statusowych, projektowych i technologicznych

Pracując z nami masz wyśmienitą okazję pracować w doświadczonym zespole rozwijającym produkty od podstaw i przekuwającym je w produkty. Będziesz współuczestniczyć w projektowaniu złożonych systemów, wspierać technicznie analizę biznesową lub funkcjonalną, a przede wszystkim: programować, testować i w swoim czasie - także wdrażać. Nasz zespół programistów stale czuwa nad aktualizacją dokumentacji technicznej, a nasi testerzy zapewnią Ci dużo ciekawych zadań.

Nasze wymagania

• Jeśli znasz:

o Java (11+),

o Spring (Boot, Security),

o Maven,

o Rest

o SQL (Postgres),

o JPA (Hibernate),

o Clean code,

o Git,

o Wzorce projektowe,

• Posiadasz min. 3 lata doświadczenia programistycznego w języku Java,

• Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

• Lubisz pracować w zespole i cenisz sobie pracę z innymi,

• Jesteś zmotywowany do działania, a programowanie to nie tylko Twoja praca, ale i pasja,

• Cechuje Cię kreatywność, dokładność, a przede wszystkim punktualność

- to super!

• Jeśli dodatkowo nie są Ci obce:

o TDD,

o Jira,

o Jenkins,

o Docker,

o Vue,

o Angular,

- to jeszcze lepiej. :)

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę, która realnie wpłynie na rozwój firmy

  • Udział w ekscytujących projektach pełnych wyzwań

  • Szansę na implementację ciekawych rozwiązań dla najbardziej innowacyjnych firm na rynku

  • Możliwość pracy z niepowtarzalnym i dynamicznym zespołem

  • Luźną atmosferę pracy pozwalającą na rozwinięcie skrzydeł

  • Regularne zapoznawanie się z trendami technologicznymi i najlepszymi praktykami branżowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • strefa relaksu

New Gravity

Firma: New Gravity

Lokalizacja: Poznań, Warszawa,zdalnie

Opis firmy

New Gravity to spółka technologiczna, która automatyzuje procesy biznesowe klientów przez analizę i integrację systemów IT oraz bezpieczną synchronizację dużych zbiorów danych. Zapewnia również kompleksowe rozwiązania e-commerce dla klientów działających online i offline. Projektuje oraz utrzymuje systemy dla obsługi magazynów, systemy e-commerce i integracji danych oraz tworzy m.in. aplikacje mobilne.

New Gravity jest częścią Brand New Galaxy (BNG) - niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG zatrudnia już ponad 450 pracowników w dziesięciu podmiotach wchodzących w skład platformy.

Dowiedz się więcej:

www.brandnewgalaxy.com

www.new-gravity.com

Przewiń do profilu firmy

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!