Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

ATENDE INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ostrobramska 86, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ATENDE INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ostrobramska 86

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Java EE

  • Oracle Exadata

  • Oracle Weblogic

  • Hibernate

  • JBoss Application Ser

  • PostgreSQL

System operacyjny

O projekcie

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za rozwój i utrzymanie platformy redGrid (więcej szczegółów na: www.redgrid.eu) zbudowanej od podstaw w naszej firmie w oparciu o technologię Java Enterprise Edition. Projekt realizowany jest od 2011 dla jednego z wiodących na polskim rynku operatorów systemu dystrybucyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • modyfikacje istniejących oraz wytwarzanie nowych funkcji i komponentów platformy redGrid,

  • opracowanie algorytmów usprawniających działanie systemu,

  • udział w dyskusjach dotyczących rozwoju systemu,

  • utrzymanie oraz optymalizacja istniejących komponentów systemu redGrid.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego,

  • bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, Hibernate, WebServices),

  • znajomość serwerów aplikacyjnych (np.: WebLogic, JBoss, GlassFish),

  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (w szczególności Oracle),

  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,

  • znajomość narzędzi Maven oraz GIT/SVN,

  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,

  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,

  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • bogaty pakiet benefitów zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia językowe,

  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • budżet szkoleniowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Cv

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Zadanie domowe

4

Spotkanie online z HR i przyszłym, potencjalnym przełożonym

Atende Industries jest spółką powstałą w 2020 roku w wyniku podziału spółki Atende Software. Atende Industries zajmuje się rozwojem technologii dla Przemysłu 4.0, w tym chmury dla przemysłowego Internetu Rzeczy, której podstawą jest autorska baza danych typu NoSQL o nazwie TStorage.

Jeżeli jesteś miłośnikiem technologii, interesują Cię zagadnienia Big Data, pasjonujesz się metodami uczenia maszynowego oraz sztuczną inteligencją, chcesz uczestniczyć aktywnie w rozwoju Internetu Rzeczy oraz rozwiązań dla Przemysłu 4.0 dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy

Jak pracujemy:

Pracujemy w małych zespołach z dobrze określonym zakresem odpowiedzialności:

• zespół utrzymania aplikacji,

• zespół rozwoju aplikacji I,

• zespół rozwoju aplikacji II.

W Dziale Rozwiązań Smart Grid zatrudniamy testerów oraz analityków realizujących zadania w różnych projektach.

W codziennej pracy wykorzystujemy m.in. narzędzia takie jak:

  • Jira,

  • Confluence,

  • Git,

  • Redmine,

  • Enterprise Architect,

  • Jenkins,

  • Grafana,

  • Slack.