Oferta pracy

Java Developer

Asseta S. A.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 63

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Hibernate

  • Maven

  • Angular

  • Spring Boot

Mile widziane

  • Jenkins

  • IntelliJ

  • Git

  • GitLab

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań developerskich w języku Java

  • Analiza sytuacji błędnego działania systemu oraz przygotowywanie rekomendacji rozwiązań technicznych

  • Współpraca z testerami (biznes)

  • Współpraca z analitykami biznesowymi

  • Praca z zespołem projektowym

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

  • Praca z repozytorium kodu źródłowego (GIT)

  • Dokumentowanie pracy w systemie do zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java

  • Dobra znajomość Java

  • Znajomość w stopniu zaawansowanym: Java 8, Spring, Hibernate, Maven, jUnit, Angular 4, Bootstrap

  • Podstawy: JMS, PL/pgSQL, Docker

  • Znajomość narzędzi: Redmine, Jenkins, IntelliJ, GIT, GitLab

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów oraz analityczne myślenie

  • Predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym

  • Znajomość narzędzi: Keycloak, AngularJS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • umowa o pracę lub inne formy zatrudnienia,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o pakiet premiowy,

  • dostęp do dodatkowych benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • karnet sportowy,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,

  • udział w budowaniu nowej marki na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy nową spółką z branży windykacyjnej. Pomagamy firmom budować ich kapitał dzięki nowoczesnym metodom zarządzania wierzytelnościami.

Rozwijamy się prężnie, a nasz dział IT mierzy się z różnorodnymi projektami, dlatego poszukujemy doświadczonych specjalistów z całej Polski (możliwość pracy zdalnej). Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy