Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

AI INVESTMENTS sp. z o.o.

15 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w architekturze microservices;

  • tworzenie graficznego interfejsu użytkownika w oparciu o technologię Angular;

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności;

  • wytwarzanie testów jednostkowych do oprogramowania;

  • współpraca z analitykami biznesowymi, Product Ownerem, testerami,devopsami na wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania;

  • własny rozwój

Nasze wymagania

  • jesteś dobrym, zaangażowanym programistą :) oraz masz doświadczenie w programowaniu w Java;

  • spełniasz nasze wymagania w zakresie znajomości:Java 8+, Spring, Spring Boot, SQL, Git, Maven, Rest API, Angular.

  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim w komunikacji oraz rozumieniu dokumentacji technicznej;

  • masz wiedzę o Apache Karaf, Docker, Kubernetes, NoSQL, Design Patterns, Cloud (AWS, Azure, GCP), Cloud Native, Microservices i DDD - będzie to dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • trwałą i stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę;

  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze w centrum Warszawy;

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;

  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;

  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • budżet integracyjny;

  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.

O nas

AI INVESTMENTS to dynamiczna polska firma rozwijająca światowej klasy rozwiązanie do optymalizacji portfela inwestycyjnego opartego o najnowsze metody AI i osiągające wyniki inwestycyjne na poziomie najlepszych funduszy quant na świecie. Pracujemy dla klientów z największych centrów finansowych.