Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Java Developer

DECERTO Sp. z o.o.

70,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Boot

Mile widziane

  • Angular

System operacyjny

O projekcie

Projekt wewnętrzny, realizowany dla jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce. Dotyczy budowy nowego systemu do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych. Użytkownikiem systemu jest kilkadziesiąt tys. sprzedawców, będących w większości agentami ubezpieczeniowymi. System ma bardzo dużą skalę użycia i znaczenie biznesowe, więc bardzo istotna jest w jego realizacji niezawodność i wydajność.

Aplikację piszemy od zera w aktualnych technologiach. W tym momencie rozwijane są 2 linie produktowe jako niezależne aplikacje - jedną z nich są gwarancje bankowe, a wkrótce dołączy do nich moduł do obsługi produktów transportowych.

Stos technologiczny: Java 11, Angular 12 / RxJS / Redux (NgXS), SpringBoot 2, Hibernate, CXF, Spock, Oracle, Hyperon, Maven.

Metodyka: projekt realizowany w SCRUM w 2-tygodniowych sprintach.

Zespół: podzielony na streamy odpowiedzialne za poszczególne moduły aplikacji. Każdy stream to ok 6-10 osób zależnie od wielkości modułu. W ramach streamu jest PO, SM, dedykowany analityk oraz niezależny zespół testerski.

Tryb pracy: Praca zdalna + 2/3 dni w biurze w miesiącu (Warszawa, przy Rondzie Daszyńskiego)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu projektu od zera.

  • W przyszłości wsparcie produkcyjne po wdrożeniu produkcyjnym istotnych biznesowo elementów systemu i jego równoległy dalszy rozwój.

Nasze wymagania

  • Min. 1,5-roczne doświadczenie w projektach opartych o technologie tj. Java, Spring Boot.

  • Znajomość zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

  • Swoboda w komunikowaniu własnych pomysłów.

  • Dbałość o wysoką jakość kodu.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Znajomość GIT, Jira, Jenkins.

  • Znajomość wzorców GoF.

  • Znajomość Angulara.

To oferujemy

  • Współpraca B2B, stawka do 90 pln/h netto.

  • Tryb pracy: praca zdalna + 2/3 dni w biurze w miesiącu (Warszawa, prz Rondzie Daszyńskiego).

  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.

  • Budżet rozwojowy 1 500,- pln netto / rok.

  • Doświadczony zespół z dużym know-how.

  • Wewnętrzne szkolenia techniczne.

  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych

Etapy rekrutacji
1

ETAP 1 Rozmowa telefoniczna (15min)

2

ETAP 2 Zadanie rekrutacyjne (1,5h)

3

ETAP 3 Weryfikacja kodu (1 dzień)

4

ETAP 4 Spotkanie - zdalnie (1h)

5

ETAP 5 Decyzja & feedback (2 dni)

Jesteśmy polskim software housem z 15-letnim doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Tworzymy autorskie rozwiązania podwyższające standard pracy. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju, a także możliwość wyboru przydziału projektowego.

Stawiamy na stabilną i długotrwałą współpracę. Cenimy sobie partnerskie relacje, wzajemną pomoc i szacunek. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na działania podejmowane w firmie. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu!

My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😊

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!

Przewiń do profilu firmy