Oferta pracy

Java Developer

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • Hibernate

Mile widziane

  • Docker

  • Kafka

System operacyjny

O projekcie

Tworzenie systemu do wyceny aktywów, które stanowi kompleksowe rozwiązanie do księgowości, wyceny aktywów i sprawozdawczości.

System Rozwijany jest przez kilka lat i został nagrodzony przez Microsoft oraz Gazetę Bankową

Twój zakres obowiązków

  • Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników, masz ochotę się uczyć, to doskonale

  • Pracujemy w zespołach, bierzemy wspólną odpowiedzialność za efekty naszej pracy

  • Nie dzielimy się na Biznes i IT, jesteśmy środowiskiem, którego celem jest dostarczenie jak najlepszej wartości biznesowej, mamy wspólne cele

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java

  • Znajomość Spring Framework (Spring Boot, Spring MVC, Spring Security, Spring Data)

  • Znajomość technologii JPA, Hibernate

  • Znajomości technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery

  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API

  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru

  • Chęć uczenia się i doskonalenia

  • Zdolności analitycznych, otwartego umysłu, gotowość nieszablonowego myślenia

  • Odpowiedzialności, sumienności i dokładności

  • Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji (Kubernetes, Docker)

  • Znajomość narzędzi typu Message Queue (Kafka)

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Podział czasu pracy
70%

Rozwijanie nowego systemu

15%

Utrzymanie tego już zostało zrobione

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

To oferujemy

  • Możliwość poznawania nowych technologii IT

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole

  • Udział w bardzo ciekawych projektach

  • Możliwość wyboru formy współpracy

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu

  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń

  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań