Oferta pracy

Java Developer

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów

  • projektowanie architektury aplikacji

  • aktualnie pracujemy nad dwoma projektami w technologiach: Java, AEM (Adobe Experience Manager), Angular 11 oraz Java, SpringBoot, Apache Camel ESB, PostgreSQL

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku programista Java

  • doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań za pomocą API, szyny danych oraz w korzystaniu z relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość PostgreSQL)

  • znajomość CI/CD, Jenkins, AWS

  • ogólna wiedza z zakresu IT

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • znajomość Adobe Experience Manager

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B,

  • wynagrodzenie rynkowe, wzrastające wraz z doświadczeniem i kwalifikacjami

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów

  • dofinansowanie pakietu sportowego i medycznego

  • bilety lotnicze na połączenia siatki LOT

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi